Megi Pojani si “arushë”, gjoksin e qet thuajse krejt në “fushë”

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Megi Pojani ka bërë paraqitjen e saj në rrjete sociale.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur thuajse krejtesisht e zhveshur, apo thënë më mirë tejet e ekspozuar, shkruan Raporto24.

Pojani njihet pėr pozat e saj provokative, dhe kjo për të nuk është fare risi.

Leave a Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *